Mesiac 115

Doteraz 2029

V súčasnej dobe sú 35 hostia a žiadny člen online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

V 19.kole MO - I.trieda si úspešne počínali aj naši muži, keď na domácom ihrisku porazili Úľany nad Žitavou 3:1. Už v 8.minúte strelil úvodný gól stretnutia Dvorský, potom sme sa ale dlhé minúty trápili a šance, ktoré sme si proti pozorne brániacim hosťom vytvorili, sme nevyužili. Naopak v závere 1.polčasu sme mohli aj inkasovať, keď sa až pred nášho brankára dostal Turan, Pecho ale jeho strelu vyrazil vedľa brány. V 2.polčase sa tento hry zvýšilo a znovu sme si vytvorili niekoľko šancí, no bez gólového efektu. Viac sa v tomto smere darilo hosťom a po "podzemnej" strele Bašťovanského k žrdi vyrovnali na 1:1. Tento gól prebral aj našich fanúšikov a znovu začali hráčov povzbudzovať. Odmenou všetkým domácim bol v 70.minúte prienik Kissa do pokutového územia hostí a následný gól, keď po faule na neho premenil nariadený pokutový kop Husár. V ďalších minútach si obe mužstvá vypracovali niekoľko šancí, no skórovať sa podarilo už len nám, keď v poslednej minúte zápasu po individuálnej akcii skóroval znovu Dvorský.

Naša zostava: Pecho - Patkolo, Oškerský, Husár, Páleník, Sádovský, Kiss, Dvorský, D.Zrubec, Brezovský (46. Zima), Palán