Mesiac 100

Doteraz 2594

V súčasnej dobe sú 36 hostia a žiadny člen online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Na úvod jari padol na Michali kvalitný Vlkas! MO NZ - 14. kolo: TJ DRUŽSTEVNÍK MICHAL NAD ŽITAVOU - ŠK VLKAS 3:1 (1:1), góly: 12. L. Patkolo (11 m), 49. D. Zrubec, 60. P. Dvorský. - 28. T. Slovák. TJ: Pecho - Oškerský, Zima, Patkolo, Páleník - M. Sádovský - Palán (77. Supek), Kiss, Reischl (71. Brezovský) - Dvorský - D. Zrubec (81. J. Valach). Po úvodných pološanciach na oboch stranách ako prvý udrel Michal. Faul na unikajúceho Oškerského v šestnástke trestal z penalty Patkolo - 1:0. Po štvrťhodine mohlo byť vyrovnané, ale hosťujúci Laca krížnou strelou mieril do žrde. To sa podarilo T. Slovákovi, keď jeho padajúci priamy kop zo 40 metrov prekvapivo doletel až do siete - 1:1. Krátko po prestávke išiel Michalček opäť do vedenia. Strely Reischla aj Palána ešte obrana Vlkasu zblokovala, ale odrazenú loptu už D. Zrubec upratal do siete - 2:1. V 56. min. mal na druhej strane veľkú šancu M. Slovák, ale hlavičkou minul bránui Michala o centimetre. Po hodine hry vystrelil zdiaľky domáci Dvorský a od žrde sa lopta odrazila do gólmana a od neho do siete - 3:1. V 75. min. musel nebezpečnú strelu Holku pod brvno vyraziť domáci Pecho. Sedem minút pred koncom to skúšal technicky Dvorský ale minul. Na záverečnú drámu nezamiesil v nájazde ani L. Slovák, ktorého vychytal Pecho. Michal tak ťažkú jarnú premiéru zvládol na jednotku.